lang="pl-PL"> Aktywny wypoczynek - Wakacje Gąski Villa Amber Wczasy nad Morzem cały rok

Aktywny wypoczynek

 

Rowery

freiheit

 Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery górskie, które umilą   Państwu aktywne spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do rowerowego zwiedzania nadmorskich okolic Gąsek. Dzięki jeździe na rowerze można zwiedzić o wiele więcej niż pieszo, ale przede wszystkim można korzystać z malowniczych szlaków turystycznych przeznaczonych specjalnie dla rowerzystów, których wartości krajobrazowe są nieocenione. I nie muszą to być wcale trudne trasy dla zaawansowanych kolarzy. Każdy jest w stanie je pokonać przy odrobinie wysiłku.

 

Nordic Walking

trendsport

Wspaniałym sposobem aktywnego wypoczynku nad morzem jest Nordic Walking. Jest to forma rekreacji polegającą na spacerowaniu z użyciem specjalnych kijów. Dzięki takim przechadzkom można nie tylko odprężyć się, ale też wzmocnić swoja kondycje, poprawić sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy.

Uprawiając Nordic Walking nad morzem można spalić od 20% do 40% więcej kalorii niż ma to miejsce w przypadku zwykłego chodu. A wszystko to możemy robić bez wielkiego wysiłku, spacerując po prostu po plaży i wdychając morskie powietrze nasyconym jodem, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress