lang="pl-PL"> Dla najmłodszych - Wakacje Gąski Villa Amber Wczasy nad Morzem cały rok

Dla najmłodszych

Cute children on the beach

Zabiegamy o to by Państwa wypoczynek w Villi Amber był udany. Nie zapominamy o dzieciach, poświęcając ich wygodzie sporo uwagi. Na terenie Villi Amber znajduje się miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, oferujące huśtawkę, zjeżdżalnie, piaskownicę, bujaki oraz liczne zabawki.W czasie deszczu lub niepogody również pamiętamy o dzieciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bloki, kredki, klocki. Dla starszych puzzle, książki, gry planszowe.

Villa Amber stwarza odpowiednie warunki przyjęcia rodzin z dziećmi. Na Państwa życzenie możliwe jest dodatkowe wyposażenie pokoju w przedmioty ułatwiające pobyt i poprawiające bezpieczeństwo maluchów, a w szczególności: zabezpieczenia kontaktów, krzesełko do karmienia, plastikowe naczynia i sztućce, przewijak, nocnik, wanienkę do kąpieli, maty antypoślizgowe pod prysznic, plastikową miskę do prania. Kids playing at the beach

Uwaga! Dodatkowe wyposażenie pokoju należy zgłosić w dniu rezerwacji, w przeciwnym razie wyposażenie uzależnione będzie od jego dostępności.

Certyfikat_2013-2014

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress