lang="pl-PL"> Udogodnienia - Wakacje Gąski Villa Amber Wczasy nad Morzem cały rok

Udogodnienia

Aneks kuchenny

Villa Amber dysponuje ogólnodostępnym aneksem kuchennym przeznaczonym do samodzielnego przygotowania posiłków przez naszych Gości. W aneksie znajdą Państwo płytę elektryczną, zlewozmywak, komplet garnków, zastawę stołową oraz sztućce.

Monitorowany parking

Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny, monitorowany parking przeznaczony dla naszych Gości.

Plac zabaw dla dzieci

Na terenie Villi Amber znajduje się miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, oferujące huśtawkę, zjeżdżalnie, piaskownicę, bujaki oraz liczne zabawki. W czasie deszczu lub niepogody również pamiętamy o dzieciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bloki, kredki, klocki. Dla starszych puzzle, książki, gry planszowe.

Bezprzewodowy Internet

Nasz niekwestionowany atut to bezpłatny bezprzewodowy Internet. To usługa bezpłatna i nielimitowana. W dowolnie wybranym miejscu masz zawsze możliwość połączenia się z Internetem. Przyjedz i ciesz się bezprzewodowym Internetem w Villi Amber.

Miejsce do grillowania

Po aktywnym dniu zachęcamy Państwa do biesiadowania przy grillu. To niemal obowiązkowy punkt programu letniego wypoczynku oraz sposób na spędzenie wolnego czasu wraz z najbliższymi. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do grillowania.

Rowery

Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery górskie, które umilą Państwu aktywne spędzanie czasu. Serdecznie zapraszamy do rowerowego zwiedzania nadmorskich okolic Gąsek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress