lang="pl-PL"> Informacje prawne - Wakacje Gąski Villa Amber Wczasy nad Morzem cały rok

Close up of wooden gavel at the computer keyboard

Dane rejestrowe firmy: 

visitmielno.de Sp. z o.o.

ul. Słowackiego 2a

76-032 Mielno

NIP: 499-065-48-94

Użytkowanie

Strona internetowa oraz informacje na niej przedstawione mają wyłącznie charakter informacyjny. Wszelkie informacje przestawione na stronie nie stanową oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dokładność informacji

Podejmujemy wszelkie starania w celu zapewnienia dokładności informacji i porad prezentowanych na stronie Villi Amber w chwili ich umieszczania. Niemniej istnieje możliwość wystąpienia nieumyślnych bądź przypadkowych błędów.

Zastrzegamy sobie prawo dokonywania zmian i poprawek w dowolnym czasie bez konieczności zawiadamiania o nich. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości ani zaniedbania zawarte na stronie internetowej, a wszelkie decyzje podejmowane w oparciu o informacje i opinie zawarte na stronie internetowej Villi Amber stanowią wyłączną odpowiedzialność osób odwiedzających niniejszą stronę.

Oferty i promocje

Villa Amber może od czasu do czas informować na niniejszej stronie internetowej o ofertach, promocjach lub konkursach, które będą podlegały ściśle określonym warunkom.

Odpowiedzialność  

Dokładamy wszelkich starań aby jak najdokładniej przedstawić nasz obiekt – jednak ze względu na ciągłą modernizację obiektu, dostosowywanie do wymogów klientów oraz obowiązujących przepisów wyposażenie poszczególnych pokoi może się różnić od pokoi przedstawionych na zdjęciach.

Villa Amber nie ponosi odpowiedzialności za żadne bezpośrednie, pośrednie czy wtórne szkody powstałe w związku z użytkowaniem niniejszej strony internetowej (w tym utratę przychodu, utratę zysku, utratę prognozowanych oszczędności, dodatkowe bądź utracone wydatki, utratę prywatności czy utratę danych itp.) Wyłączenie z odpowiedzialności, o którym powyżej mowa, obejmuje również wirusy, pliki bądź programy mające na celu zakłócenie, ograniczenie lub zniszczenie funkcjonalności jakiegokolwiek oprogramowania, osprzętu komputerowego lub sprzętu telekomunikacji, a także materiałów przekazywanych wraz ze stroną internetową.

Wooden gavel, golden scales of justice and books

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress