lang="pl-PL"> Pobyt ze zwierzętami - Wakacje Gąski Villa Amber Wczasy nad Morzem cały rok

Pobyt ze zwierzętami

happy family playing with dog on beach

Villa Amber przyjmuje Gości z ich ukochanymi pupilami, zwierzętami domowymi. Związana z ich pobytem dodatkowa opłata wyszczególniona jest w cenniku usług. Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gości ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt. Nieuprzedzeni o towarzyszących Gościom zwierzętach możemy nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.
Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

Nie przyjmujemy zwierząt chorych.

Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada właściciel.

Beach puppy

Ośrodek jest jednym z nielicznych, w którym możliwy jest przyjazd z psem. Właściciel psa musi się liczyć z pewnymi ograniczeniami, bowiem w ośrodku najważniejsi są ludzie, zaś pies jest niestety na drugim planie.
Pies nie może zakłócać wypoczynku wczasowiczów. Zwracamy uwagę, że do Ośrodka przyjeżdżają rodziny z małymi dziećmi oraz ludzie starsi.
Pies swoim pobytem i zachowaniem nie może wzbudzać niepokoju i obaw.
Pies (nawet najmniejszy) nie może hasać po terenie ośrodka – zwierzę musi być pod pełną kontrolą właściciela.
Pies nie może zanieczyszczać terenu Ośrodka. W celu załatwienia potrzeb fizjologicznych psa należy wyprowadzać poza ogrodzenie. W przypadku „wpadki” należy natychmiast usunąć zanieczyszczenie. Również przy wyjeździe pokój należy dokładnie oczyścić.

Zaznaczamy, że właściciel zobowiązany jest do stosowania się do wszelkich poleceń Kierownictwa dotyczących pobytu psa w ośrodku.
Jeśli pies wzbudza zaniepokojenie wśród osób przebywających w ośrodku należy się liczyć z koniecznością uwiązania psa na smyczy i założenia kagańca.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress