Villa Amber dysponuje aneksem kuchennym przeznaczonym do samodzielnego przygotowania posiłków przez naszych Gości. W aneksie znajdą Państwo płytę elektryczną, zlewozmywak, komplet garnków, zastawę stołową oraz sztućce.

Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny, monitorowany parking przeznaczony dla naszych Gości.

Na terenie Villi Amber znajduje się miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, oferujące huśtawkę, zjeżdżalnie, piaskownicę, bujaki oraz liczne zabawki. W czasie deszczu lub niepogody również pamiętamy o dzieciach. Dla najmłodszych przygotowaliśmy bloki, kredki, klocki. Dla starszych puzzle, książki, gry planszowe

Nasz niekwestionowany atut to bezpłatny bezprzewodowy Internet. To usługa bezpłatna i nielimitowana. W dowolnie wybranym miejscu masz zawsze możliwość połączenia się z Internetem. Przyjedz i ciesz się bezprzewodowym Internetem w Villi Amber.

Po aktywnym dniu zachęcamy Państwa do biesiadowania przy grillu. To niemal obowiązkowy punkt programu letniego wypoczynku oraz sposób na spędzenie wolnego czasu wraz z najbliższymi. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do grillowania.

Do Państwa dyspozycji w każdym pokoju przygotowaliśmy lodówki które się świetnie sprawdzają w upalne dni.